Pripremna nastava 2018/2019.

NOVI CIKLUS PRIPREMNE NASTAVE

Zbog povećanog interesovanja Matematički fakultet organizuje novi ciklus pripremne nastave za polaganje prijemnog ispita. Drugi ciklus pripremne nastave biće organizovan ukoliko se prijavi dovoljan broj kandidata za formiranje novih grupa.

- Program i termini održavanja

Nastava će se odvijati vikendom (subotama), počevši od 24. februara 2018. godine, u prostorijama zgrade na Studentskom trgu 16, u grupama od 20 do 25 polaznika. Ukupan fond časova je 45 i uključuje sve oblasti predviđene programom prijemnog ispita, kao i probni prijemni ispit.

Tačno vreme održavanja pripremne nastave, kao i raspored po grupama, biće istaknuti po završetku prijava polaznika.

- Prijave polaznika

Prijavljivanje traje do 20.2.2018. popunjavanjem podataka u onlajn formularu na sajtu pripremne nastave.

Prijave polaznika, program i termini održavanja nastave, kao i cena i uputstvo o načinu plaćanja nalaze se na sajtu: