Radionica iz simplektičke topologije

Od 19. do 23. avgusta 2024. na Matematičkom fakultetu u Beogradu održaće se naučni skup Workshop on Symplectic Topology.

Detalji o ovom skupu (spisak predavača, raspored, naslovi i termini predavanja, apstrakti i slično) biće objavljivani na sajtu:

Svi zainteresovani su dobrodošli.

Slobodna mesta za septembarski upisni rok

Završen je upis studenata u junskom upisnom roku.

Slobodna mesta za septembarski upisni rok

Odbrana naučne zasnovanosti teme doktorske disertacije Katarine Bogdanović

Odbrana naučne zasnovanosti teme doktorske disertacije Katarine Bogdanović: "Zajednički spektralni radijus Schur-Hadamard-ovog proizvoda matrica i Schur-Hadamard-ovi množioci, sa primenama na derivacione norma nejednakosti za operatore", održaće se 22. 7. 2024. godine u 12 časova u sali 706.

detaljnije

Konačna rang lista kandidata koji su prijemni ispit iz matematike polagali na nekom drugom fakultetu

Konačna rang lista

Upis će se obaviti od 12:00 u učionici 706, IV sprat po sledećem rasporedu.

detaljnije

Preliminarna rang lista kandidata koji su prijemni ispit iz matematike polagali na nekom drugom fakultetu i plan upisa

Preliminarna rang lista

Žalbe se mogu podneti u petak 12.7.2024. u 11:00, soba 708, IV sprat.

Konačna rang lista biće obajvljena 12.7.2024. do 12:00.

Upis će se obaviti od 12:00 u učionici 706, IV sprat po sledećem rasporedu

detaljnije

Prijava kandidata koji su prijemni ispit iz matematike polagali na nekom drugom fakultetu Univerziteta u Beogradu

Prijava kandidata se vrši onlajn

od 9.7.2024. od 17:00 do 10.7.2024. do 23:59.

Broj slobodnih mesta

Detaljne informacije o potrebnim dokumentima, kao i prijemnim ispitima iz matematike koji se priznaju možete videti na:

Broj slobodnih mesta za treći upisni dan 9.7.2024

U utorak 9.7.2024 u 12.00 biće obavljena druga prozivka po rang listi.

U ovom terminu mogu doći svi kandidati sa konačne rang liste u junskom upisnom roku koji se nisu upisali ili koji su se upisali, a žele da promene studijski program ili modul.

Broj slobodnih mesta za treći dan upisa možete videti ovde.

detaljnije

Onlajn prijava kandidata koji su prijemni ispit iz matematike polagali na nekom drugom fakultetu Univerziteta u Beogradu biće od 9.7.2024 od 17:00 do 10.7.2024. do 23:59.

Molimo zainteresovane kandidate da uz ostala potrebna dokumenta obezbede i potvrdu o ostvarenom broju bodova na prijemnom ispitu iz matematike na fakultetu na kom su polagali prijemni ispit u junskom upisnom roku 2024.

Broj slobodnih mesta biće objavljen 9.7.2024 u 17:00.

Obaveštenje о raspisivanju konkursa- jul- 2024

Obaveštenje o raspisivanju konkursa- jul- 2024

detaljnije

Odbrana naučne zasnovanosti teme doktorske disertacije

Odbrana naučne zasnovanosti teme doktorske disertacije Milice Jovanović: "Kohomološka algebra Grasmanovih mnogostrukosti orijentisanih trodimenzionalnih ravni u euklidskom prostoru", održaće se 10.07. 2024. godine u 11 časova u učionici 844.