Matematički fakultet na 62. Međunarodnom sajmu knjiga

Matematički fakultet će se samostalno predstaviti na predstojećem Sajmu obrazovanja i nastavnih sredstava na 62. Međunarodnom sajmu knjiga, u hali 2, nivo B.

Sajam traje od srede 25. do nedelje 29. oktobra, a radno vreme je od 10 do 20 sati.

Posetioci će biti u prilici da kupe izdanja Matematičkog fakulteta, kao i da razgovaraju sa našim predstavnicima o studijskim programima, modulima, prijemnom ispitu, ali i o ostalim zanimljivim temama.

Spisak naših naslova sa cenovnikom možete pogledati ovde.

Na Sajmu obrazovanja održava se i prateći   program.

Pozivamo vas da u delu pratećeg programa, koji je posvećen matematici, prisustvujete radionici To  count or not to count i da čujete nešto više o Fakultetu, i to u četvrtak 26. oktobra u 13 sati u hali 2b.

Dobrodošli na naš štand na Beogradskom sajmu u hali 2. Sve posetioce očekuju ljubazne kolege i studenti Matematičkog fakulteta.

"Više ne učim za ispitivača i njegove ćefove, već za svoj poziv i život" Milutin Milanković ("Ciklusi i zapis", Opus solis, str. 61)

Vidimo se na Sajmu!