HEduFair 2016 u Beogradu, 10. novembar 2016.

Fondacija Tempus-Erazmus+ kancelarija u Srbiji po drugi put organizuje Sajam visokog obrazovanja i Erazmus+ kontakt seminar - HEduFair 2016 u Beogradu, 10. novembra 2016. u hotelu Metropol.

HEduFair je događaj koji Fondacija Tempus organizuje jednom godišnje u novembru da bi se povezale visokoškolske ustanove iz Srbije i iz programskih zemalja. Pored predstavnika visokoškolskih ustanova na događaju učestvuju i predstavnici nacionalnih agencija iz programskih zemalja, kao i nacionalnih Erazmus+ kancelarija iz regiona.

HEduFair je prilika da predstavnici različitih visokoškolskih ustanova upoznaju svoje koleginice i kolege iz programskih zemalja, predstave svoje institucije i razgovaraju o konkretnim oblicima saradnje u okviru programa Erazmus+.