Студенти Математичког факултета за будуће студенте (и њихове родитеље), субота 18. мај

Након успешних дружења претходних година, Математички факултет и овога маја за све заинтересоване организује акцију Студенти за будуће студенте (и њихове родитеље).

Дружење са потенцијалним будућим студентима је у суботу 18. маја 2013. од 10 до 16 сати у сали за седнице на првом спрату.
Идеја је да кроз разговор са нашим студентима у опуштеној атмосфери  сазнате што више о студијским програмима и модулима, да добијете одговоре на питања у вези са студирањем, разликама између модула, могућностима усавршавања по завршетку основних студија, као и на многа друга питања и евентуалне недоумице.

Дођите и поведите родитеље и пријатеље! Очекујемо вас и поздрављамо до скорог виђења!

Питања у вези са овом акцијом можете слати мејлом на: pr@matf.bg.ac.rs

Фотографије са дружења 2011.  и  2012.

Оставите ваш коментар:

(опционо)