OBAVEŠTENjE

U skladu sa preporukom Proširenog rektorskog kolegijuma Univerziteta u Beogradu, koja se tiče novonastale situacije u zemlji, Dekanski kolegijum Matematičkog fakulteta je doneo odluku da se sve aktivnosti koje se odnose na predispitne obaveze studenata (testovi, kolokvijumi, seminarski radovi) pomere za sedam dana, dok će se nastava odvijati regularno, tj. po predviđenom rasporedu.

Nastava neće biti obavezna s obzirom na sveopštu situaciju u zemlji, pa studenti imaju mogućnost da nastave sa započetim humanitarnim aktivnostima.

Svi kolokvijumi i testovi (odbrane seminarskih radova i slično) čije je održavanje bilo planirano ove nedelje (od 17.05. do 23.05.) linearno se pomeraju za sledeću nedelju (od 24.05. do 30.05.) u terminima po unapred definisanom rasporedu.

Aktivnosti predviđene za narednu nedelju pomeraju se, prema istom rasporedu, za nedelju koja neposredno sledi.

U periodu od 02.06. do 06.06., po dogovoru sa predmetnim nastavnicima, će biti organizovane konsultacije sa studentima koji su iz opravdanih razloga bili onemogućeni da pohađaju nastavu tokom proglašene vanredne situacije.

Ispitni rok će početi nedelju dana kasnije, odnosno 9. juna.

Ukoliko dođe do nekih promena, bićete blagovremeno obavešteni.

Ostavite vaš komentar:

(opciono)