Зашто баш Математички? Одговор ће вам дати студенти и сарадници Математичког факултета.

Позивамо средњошколце да у суботу 1. новембра 2014. дођу на дружење са студентима и сарадницима Математичког факултета Универзитета у Београду...

Ваше будуће колеге одговараће на питања у вези са полагањем пријемног испита, студирањем, разликом између модула, запослењем, а разговараће са вама и на многе друге теме.

Дођите да се дружимо и ћаскамо у опуштеној атмосфери у импровизованом кафићу на Математичком факултету!

Место: зграда Математичког факултета, Студентски трг 16, хол испред ВХА (великог хемијског амфитеатра)

Датум: субота 1. новембар 2014.

Време: од 10 до 16 сати

Питања, коментаре и предлоге можете слати на: pr@matf.bg.ac.rs или упутити телефоном на број: 0112027806

Студенти и сарадници Математичког факултета за наше будуће студенте - ту смо за вас!

П.С. Можете повести родитеље, пријатеље и све заинтересоване!

Фотографије са претходних дружења

Нажалост није могуће оставити коментар.