Broj slobodnih mesta posle drugog upisnog dana - 5. jula 2023. godine

Broj slobodnih mesta nakon drugog upisnog dana 5. jula 2023. godine možete pogledati na ovom linku.

Upis se nastavlja 13. jula 2023. godine u 10.00 časova, drugom prozivkom po rang listi.

Svakog radnog dana do 12. jula 2023. godine u 15.00 časova biće ažurirana tabela sa brojem slobodnih mesta.

Pravo na upis na upražnjeno mesto imaju samo studenti koji su prisutni na drugoj prozivci 13. jula 2023. godine u 10.00 časova (sala 706, IV sprat).
Prednost prilikom upisa imaju bolje rangirani kandidati.

• Ako je student tokom  prve prozivke upisao neki studijski program Matematičkog fakulteta, na drugoj prozivci može da upiše studijski program na kome je upražnjeno mesto bez dodatnih troškova.
  • Ako je student tokom prve prozivke upisao željeni studijski program, ali nije mogao da upiše studije na budžetu i pri tome ima zakonski minimum od 51 bod, na drugoj prozivci postoji mogućnost promene statusa i povraćaja uplaćene školarine.