Preliminarna rang lista kandidata za upis u prvu godinu osnovnih akademskih studija u školskoj 2023/2024. godini

Objavljena je preliminarna rang lista kandidata za upis u prvu godinu osnovnih akademskih studija u školskoj 2023/2024. godini. Listu možete preuzeti ovde.

Pismene prigovore na rezultate prijemnog ispita i preliminarnu rang listu kandidati mogu podneti u petak 30. juna 2023. godine od 11 do 13 časova upisnoj komisiji u kancelariji 707 na četvrtom spratu Matematičkog fakulteta, Studentski trg 16.

• Studiranje na budžetu kandidati mogu ostvariti ukoliko su ostvarili zakonski minimum za upis istog, tačnije minimalno 51 poen.
  • Studiranje u statusu samofinasiranja kandidati mogu ostvariti ukoliko su ostvarili zakonski minimum za upis istog, tačnije minimalno 30 poena.