Spisak kandidata prijavljenih za polaganje prijemnog ispita u školskoj 2023/2024. godini

Lista kandidata prijavljenih za polaganje prijemnog ispita u školskoj 2023/2024. godini nalazi se na ovom linku.

Ukoliko kandidati imaju primedbe na tačnost podataka, mogu ih podneti u pisanoj formi u ponedeljak, 26. juna 2023. godine od 11 do 13 časova u kancelariji 707, na IV spratu, Studentski trg 16.

Kandidati za upis na osnovne studije (svi studijski programi) polažu prijemni ispit iz matematike, koji nosi 60 bodova. Prijavljeni kandidati polažu prijemni ispit 28. juna 2023. godine sa početkom u 11 časova u Hali 1, Beogradskog sajma.

Podsećamo kandidate koji polažu prijemni ispit da su u obavezi da na mesto polaganja prijemnog ispita dođu najkasnije 60 minuta pre zakazanog početka polaganja i da sa sobom ponesu svoja indetifikaciona dokumenta (lična karta ili pasoš).

Želimo vam mnogo uspeha!