Naučnostručni skup Informatika 2018, 15.05.2018.

Društvo za informatiku Srbije organizuje Naučnostručni skup Informatika 2018. „Novi trendovi u razvoju informacionih sistema“ u utorak, 15.05.2018. u 11 sati na Građevinskom fakultetu u Beogradu, Bulevar Kralja Aleksandra 73, Velika sala.

P r o g r a m:

Registracija učesnika  od 10:30 do 11:00 u holu ispred Velike sale

11:00  Otvaranje skupa

1. Docent. dr  Ognjen Pantelić, Fakultet organizacionih nauka: „ERP u oblaku“

2. Docent dr Žarko Stanisavljević, Elektrotehnički fakultet: „Savremeni trendovi u oblasti sigurnosti i zaštite podataka“

3. Docent dr Đorđe Krivokapić,  FON: „Uticaj GDPR-a na informatičke delatnosti i softversko inženjerstvo“

4. Srećko Miodragović, ComTrade: „ICO (initial coin offering) – inicijalna ponuda coina/tokena

5. Petar Bogojević i Vukašin Vlahović, SAGA: „Lokacijski servisi u službi marketinga i prodaje”

Učešće na skupu INFORMATIKA 2018. pomoćiće Vam  da:
-    kvalitetno koristite ERP u “oblaku“,
-    efikasno zaštitite svoje podatke,
-    pripremite se za primenu Uredbe GDPR,
-    dobijete najnovije vesti o blokčeinu i ponudi coina/tokena
-    upoznate lokacijske servise
-    razgovarate sa eminentnim IT ekspertima...

Zbog ograničenog broja mesta, dolazak sa naznakom “INFORMATIKA 2018“  najavite na:
office@dis.org.rs

Članarina za DIS iznosi 1.000,00 i uplaćuje se na 160-17805-11 ili u gotovom, na skupu.

Za studente, učenike, nastavnike, članove i kolektivne članove DIS ulaz je besplatan.
Nakon skupa, oko 13 sati, održaće se skupština Društva za informatiku Srbije.

Nikola Marković,
predsednik Društva za informatiku Srbije