Семинар о стипендираним основним, мастер и докторским студијама у Русији и Украјини, 10. јун 2011.

Државе Русија и Украјина су покренуле пројекат у којем финансијски подржавају универзитете и учествују са 75% трошкова за стране студенте. Доступно је више од 300 смерова на најчувенијим државним универзитетима, уз плаћање само 25% трошкова наставе и смештаја.

Постоји могућност студирања на више језика (руски, украјински, енглески).

Egida International, Центар за студентски и едукативни туризам позива Вас и Ваше студенте да присуствујете семинару на тему: СТИПЕНДИРАНЕ СТУДИЈЕ У РУСИЈИ И УКРАЈИНИ (основне, мастер и докторске студије)

Студенти ће сазнати и о могућности да годину дана пре почетка студија похађају припремну годину, наставу руског или украјинског језика на универзитету на којем ће наставити одабране студије.

Семинар ће одржати:

• представници Асоцијације украјинских и руских универзитета
  • професори са следећих факултета: Московски државни универзитет - Ломоносов, Украјински национални авијатичарски универзитет, Руски државни медицински факултет

Датум: 10. јун 2011. у 14.00h
Руски Дом, Краљице Наталије 33, Београд

Организатор семинара и представник универзитета у Србији:
Egida International, Центар за студентски и едукативни туризам