Sve vesti

Rezultati u ispitnom roku SEPT2 [NUMMET]

Rezultati su sledeći:

Sofija Jovičić 19

Mihajlo Stojanović 18

Jelena Komazec 11

Natalija Pavasović 18

Darko Mićanović 12

Predrag Ilić 13

Ana Vujačić 12

Đorđe Jovanović 16

Igor Šutić 10

 

Uvid u radove je u četvrtak, 26.9. u 14h u kabinetu 829.

Potrebno je najaviti se mejlom ukoliko želite doći.

 


detaljnije >>

Usmeni ispit [DS2]

Usmeni ispit će biti održan u četvrtak, 26.9. od 17h.


detaljnije >>

Rezultati iz UNM-a u ispitnom roku SEPT2

Rezultati su sledeći:

Tijana Jovanović 6

Višeslav Đurić 12

Sanja Bajić 2

Miloš Mitrović 1

Nikola Perić 10

Nevena Đukanović 4

Aleksandra Selaković 0

Miona Ljubisavljević 8

Uvid u radove je u subotu, 21.9. u 9:30h u kabinetu 454. Potrebno je najaviti se mejlom ako želite doći.


detaljnije >>

Rezultati iz DS-a u ispitnom roku SEPT2

Rezultati su sledeći:

Vladimir Stojković 20.5

Željko Đurić 8

Milan Pužić 17.5

Miroslav Maksimović 15

Ivan Dobrić 14.5

Milica Nikolić 16

Bogdan Đorđević 11.5

Luka Stojiljković 11

Katarina Kilibarda 14

Aleksandra Mrvoš 11

Vuk Živaljević 15

Uvid u radove je u četvrtak, 19.9. u 15h u kabinetu 829.


detaljnije >>

Uvid u radove [NUMMET]

Uvid ce biti odrzan u petak, 13.9. u 17h u kabinetu 454 (prvi sprat).


detaljnije >>

Rezultati u ispitnom roku SEPT1 [NUMMET]

Rezultati su sledeći:

Ivana Jovičić 10

Goran Milenković 15

Sofija Jovičić 6.5

Milica Šehovac 6.5

Jovana Ribać 18.5

Darko Mićanović 5

Ivan Grmuša 2

Mihajlo Stojanović 6

Verica Milovanović 11.5

Petar Kukolj 10

Aleksandar Mužina 10

Maša Kilibarda 13

Termin uvida u radove (ukoliko ima zainteresovanih) će biti naknadno određen.
Potrebno je najaviti se mejlom ukoliko želite doći.


detaljnije >>

DS2 Septembar1 Usmeni ispit

Usmeni ispit će biti održan 13.9. u 15h.


detaljnije >>

Rezultati u ispitnom roku SEPT1 [UNM]

Rezultati su sledeći:

Anja Knežević 10                      Viktor Micić 1

Stevan Đokić 18                        Nikola Perić 14.5

Đorđe Vasović 14                      Marijana Ilić 19

Aleksa Voštić 12                        Isidora Ristović 14

Višeslav Đurić 12                       Miona Ljubisavljević 10

Aleksa Jovanović 13                 Katarina Milisavljević 11

Igor Tišma 14                             Vojislav Mosić 20

Sanja Bajić 12                             Nikola Gujaničić 10

Darko Nešković 19                     Sofija Stojanović 15

Nevena Marković 19                  Aleksandra Selaković 10.5

 

Uvid u radove je u petak od 17h u kabinetu 829.


detaljnije >>



Tekući kursevi