Све вести

Пролећни семестар 2023/24.

Часови вежби из курсева Временске серије и примене у финансијама (4В) и Вероватноћа и статистика Б (4МНЛ) одржаваће се по распореду часова почев од друге наставне недеље семестра.

детаљније >>

ВиС А/Б - Распоред полагања усменог дела испита у року Јануар 2 (3Р, 4МНЛ)

Усмени део испита из курса Вероватноћа и статистика А/Б у испитном року Јануар 2 за студијске програме 3Р и 4МНЛ одржаће се 7. и 8. фебруара 2024. године у згради факултета на Студентском тргу по распореду који се налази на следећем линку.

детаљније >>

ВиС А/Б - Пријава за усмени испит у року Јануар 2 (3Р, 4МНЛ)

Пријава за усмени испит у испитном року Јануар 2 из курса Вероватноћа и статистика А и Б биће отворена 5. фебруара 2024. године од 12:00 до 16:00 часова за студијске програме 3Р и 4МНЛ код професора Милана Јовановића, а исту можете попунити на сљедећем линку.

Пријава је обавезна, а након тога ће бити објављен распоред по терминима.

Усмени дио испита из курса Вероватноћа и статистика Б  за групу 4МНЛ биће у уторак 6. фебруара 2024. године.

Усмени дио испита из курса Вероватноћа и статистика А за групу 3Р биће 7. и 8. фебруара 2024. године.

Усмени дио испита из курса Вероватноћа и статистика А за групу 4МНЛ биће 8. фебруара 2024. године.

ТВ - резултати у испитном року Јануар 2

Резултати писменог дела испита из курса Теорија вероватноћа у испитном року Јануар 2.

Студенти који имају 25 или више поена од 60 поена на писменом дијелу испита су положили писмени дио испита Теорија вероватноћа и квалификовали су се за усмени дио испита.

Термин увида у радове може бити у понедјељак 5. фебруара 2024. године у 17:00 часова у кабинету 827 на Студентском тргу, али неопходно је најавити путем мејла.

Честитам колегиници Сари Црномарковић на најбоље урађеном писменом дијелу испита!

детаљније >>

ВиС А - резултати у испитном року Јануар 2 (4МНЛ, 3Р)

Резултати за студенте са студијског програма 3Р.

Резултати за студенте са студијског програма 4МНЛ.

Рјешења задатака са писменог дијела испита у року Јануар 2 за студенте са студијског програма 3Р.

Рјешења задатака са писменог дијела испита у року Јануар 2 за студенте са студијског програма 4МНЛ.

Студенти који имају 25 или више поена од 50 поена на писменом дијелу испита су положили писмени дио испита Вероватноћа и статистика А и квалификовали су се за усмени дио испита.

Усмени дио испита за групу 4МНЛ биће 7. и 8. фебруара 2024. године. Тачно вријеме ће бити накнадно објављено.

Усмени дио испита за групу 3Р биће 7. и 8. фебруара 2024. године. Тачно вријеме ће бити накнадно објављено.

Пријава за усмени дио испита за оба студијска програма (3Р. 4МНЛ) ће бити отворена у понедјељак 5. фебруара 2024. од 12:00 до 18:00 часова, након чега ће бити истакнут распоред и термини за усмени дио испита.

Термин увида у радове може бити у петак 2. фебруара 2024. године у 14:00 часова у кабинету 827 на Студентском тргу, али неопходно је најавити путем мејла. Студенти који полажу испит у петак у наведеном термину, радове могу погледати исти дан у 12:15 часова.

Честитам колеги Урошу Цоловићу на најбоље урађеном писменом дијелу испита!

детаљније >>

ВиС Б - резултати у испитном року Јануар ПС (4МНЛ, 3Р)

Резултати за студенте са студијског програма 4МНЛ и 3Р.

Рјешења задатака са писменог дијела испита у року Јануар ПС.

Студенти који имају 25 или више поена од 50 поена на писменом дијелу испита су положили писмени дио испита Вероватноћа и статистика Б и квалификовали су се за усмени дио испита.

Усмени дио испита за групу 4МНЛ биће у уторак 6. фебруара 2024. године. Тачно вријеме ће бити накнадно објављено, а пријава за усмени ће бити отворена у понедјељак 5. фебруара 2024. од 12:00 до 18:00 часова.

Усмени дио испита за групу 3Р биће у понедјељак 5. фебруара 2024. године са почетком у 17:00 часова у просторијама факултета на Студентском тргу.

Термин увида у радове може бити у сриједу 31. јануара 2024. године у 17:30 часова у Н253 (Светог Николе 39), али неопходно је најавити путем мејла.

детаљније >>

ВиС А - Распоред полагања усменог дела испита у року Јануар 1 (4МНЛ)

Усмени део испита из курса Вероватноћа и статистика А у испитном року Јануар 1 за студијски програм 4МНЛ одржаће се у понедељак 22. јануара 2024. године у згради факултета на Студентском тргу по распореду који се налази на следећем линку.

детаљније >>

ВиС А - Пријава за усмени испит у року Јануар 1 (4МНЛ)

Пријава за усмени испит у испитном року Јануар 1 из курса Вероватноћа и статистика А је отворена 20. јануара 2024. године од 12:00 до 18:00 часова за групу 4МНЛ код професора Милана Јовановића, а исту можете попунити на сљедећем линку.

Пријава је обавезна, а након тога ће бити објављен распоред по терминима.

Усмени испит одржаће се у понедјељак 22. јануара 2024. године.

Текући курсеви