Miloš Antić
Univerzitet u Beogradu, Matematički fakultet
-
G1 - sep3 - rezultati
29. Septembar, 2020Komentari (0) -
LAAG - sep3 - sep2 - rezultati - usmeni
20. Septembar, 2020Komentari (0) -
G1 - sep2 - rezultati
14. Septembar, 2020Komentari (0) -
G1 - sep1 - rezultati
04. Septembar, 2020Komentari (0) -
LAAG - sep1 - rezultati - usmeni
28. Avgust, 2020Komentari (0)
Sve vesti
LAAG - jan2 - rezultati - USMENI
Rezultati se nalaze na linku: [link]
Усмени испити из предмета Линеарна алгебра и Аналитичка геометрија, у року јануар 2, одржаће се према следећем распореду:
Понедељак, 17.2.
у 10.00
1. Бура, Лука
2. Вуковић, Милан
3. Вукотић, Лука
у 11.00
4. Грекуловић, Марија
5. Ђуровић, Анђела
6. Кастратовић, Владимир
у 14.00
7. Лазаревић, Николина
8. Недељковић, Сања
9. Несторовић, Ивана
у 15.00
10. Нешковић, Ивана
11. Паповић, Марија
12. Петровић, Сандра
------------------------------------------
Уторак, 18.2.
у 9.00
13. Антонијевић, Филип
14. Аџић, Лука
15. Вучковић, Ивана
у 10.00
16. Дамњановић, Анђела
17. Душанић, Павле
18. Здравковић, Драгана
у 11.00
19. Ивковић, Андријана
20. Кордић, Мирко
21. Марјановић, Михаило
------------------------------------------
Среда, 19.2.
у 9.00
22. Мијаиловић, Сава
23. Минић, Јелена
24. Нешковић, Ивана
у 10.00
25. Пантовић, Милица
26. Поповић, Давид
27. Симић, Невена
у 14.00
28. Стојановић, Илија
29. Стојановић, Тамара
30. Тошић, Милица
у 15.00
31. Ћирић, Павле
32. Чолић, Ања
33. Шмигић, Александар
Понедељак, 17.2.
у 10.00
1. Бура, Лука
2. Вуковић, Милан
3. Вукотић, Лука
у 11.00
4. Грекуловић, Марија
5. Ђуровић, Анђела
6. Кастратовић, Владимир
у 14.00
7. Лазаревић, Николина
8. Недељковић, Сања
9. Несторовић, Ивана
у 15.00
10. Нешковић, Ивана
11. Паповић, Марија
12. Петровић, Сандра
------------------------------------------
Уторак, 18.2.
у 9.00
13. Антонијевић, Филип
14. Аџић, Лука
15. Вучковић, Ивана
у 10.00
16. Дамњановић, Анђела
17. Душанић, Павле
18. Здравковић, Драгана
у 11.00
19. Ивковић, Андријана
20. Кордић, Мирко
21. Марјановић, Михаило
------------------------------------------
Среда, 19.2.
у 9.00
22. Мијаиловић, Сава
23. Минић, Јелена
24. Нешковић, Ивана
у 10.00
25. Пантовић, Милица
26. Поповић, Давид
27. Симић, Невена
у 14.00
28. Стојановић, Илија
29. Стојановић, Тамара
30. Тошић, Милица
у 15.00
31. Ћирић, Павле
32. Чолић, Ања
33. Шмигић, Александар
detaljnije >>
- 21. Januar, 2020
- Komentari(0)