Геометрија кривих и површи, предиспитне обавезе
11. Април, 2024

Током семестра биће одржана два колоквијума (први са градивом из теорије кривих; други на крају семестра са градивом из теорије површи) који носе по 30 бодова и могу заменити писмени испит. Студенти који у збиру освоје бар 30 поена на колоквијумима имају услов да изађу на усмени део испита. Уколико на колоквијумима није освојено бар 30 поена или уколико желе да поправе предусмене бодове, студенти могу изаћи на писмени испит у испитном року. У том случају писмени испит носи свих 60 предусмених поена (писмени мења колоквијуме).

Први колоквијум из Геометрије 3 биће одржан 27.4. у термину 9-11 часова у просторијама факултета у улици Светог Николе. Моле се студенти да прате сајт у данима пред колоквијум ради ближих обавештења.

(опционо)

(неће бити прикаѕано)

(Кликните на слику ако не можете да прочитате!)
CAPTCHA!

Текући курсеви