Све вести

Геометрија кривих и површи, анкета за 1. колоквијум

Поштоване колеге,

Уколико излазите на први колоквијум из Геометрије кривих и површи (Геометрије 3), молим вас да до петка 26.4. у подне попуните анкету испод

детаљније >>

Геометрија 3, надокнада 22.4 за 15.4.

У понедељак 22. 4. 10:15-12 часова у учионици 843 на Студентском тргу биће одржан час надокнаде вежби које нису држане у понедељак 15.4.

Касније у понедељак имаћемо редован час по распореду. Уколико некоме од студената више одговара, пропуштене вежбе могу се слушати и са неком од група које час имају у петак 19.4.

детаљније >>

Геометрија кривих и површи, предиспитне обавезе

Током семестра биће одржана два колоквијума (први са градивом из теорије кривих; други на крају семестра са градивом из теорије површи) који носе по 30 бодова и могу заменити писмени испит. Студенти који у збиру освоје бар 30 поена на колоквијумима имају услов да изађу на усмени део испита. Уколико на колоквијумима није освојено бар 30 поена или уколико желе да поправе предусмене бодове, студенти могу изаћи на писмени испит у испитном року. У том случају писмени испит носи свих 60 предусмених поена (писмени мења колоквијуме).

Први колоквијум из Геометрије 3 биће одржан 27.4. у термину 9-11 часова. Моле се студенти да прате сајт у данима пред колоквијум ради ближих обавештења.

Геометрија 4, промена учионице

Поштоване колеге,

У четвртак 14.3. и надаље вежбе у термину 10-12 часова имамо у учионици ЈАГ1 уместо у ЈАГ4.

вежбе, петак 1.3., ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштоване колеге,

У петак 1.3.2024. и надаље вежби из Геометрије 3 држаће се по распореду.

Геометрија 3, јануар ПС, резултати и термин усменог

Резултати (од 60п)

386/2022  Марко Ћосић   28п

375/2022  Катарина Илић 17п

На усмени део испита позива се колега Ћосић у четвртак 8.2. у 10 часова.

Уколико желите увид, јавите се мејлом до четвртка 1.2.

јануар ПС

Поштоване колеге,

Ради организовања испита молимо студенте који планирају да полажу испит из геометрије 4 у испитном року Јануар ПС (за студенте којима је до завршетка студија остало мање од 30еспб бодова) да у што скоријем року (а најкасније до суботе 20.1.) о томе обавесте своје асистенте мејлом.

ППГР, обавештење

У првој седмици (2.10.-7.10.) неће бити часова вежби на курсу Примена пројективне геометрије у рачунарству

Текући курсеви