Sve vesti

[AR1] Rezultati dodatnog roka

Postovane kolege studenti,

Rezultate dodatnog roka iz predmeta Arhitektura racunara 1 mozete pogledati ovde.

[UVIT] Prva nedelja

Postovane kolege studenti,

Vezbe iz Uvoda u veb i internet tehnologije CE SE DRZATI u prvoj nedelji nastave U SVIM GRUPAMA.

[IPBIO] Prva nedelja

Postovane kolege studenti,

Vezbe iz Istrazivanja podataka u bioinformatici SE NECE DRZATI u prvoj nedelji nastave.

[KIAA2] Rezultati ispita - Januar 2

Postovane kolege studenti,

Rezultate ispita iz predmeta Konstrukcija i analiza algoritama 2 u ispitnom roku januar 2 mozete videti ovde.

[AR1] Rezultati ispita - Januar 2

Postovane kolege studenti,

Rezultate ispita iz predmeta Arhitektura racunara 1 u ispitnom roku Januar 1 mozete videti ovde. Uvid u radove je mejlom. Prakticni deo ispita su polozili studenti iznad crte.

[AR1] Rešenja predrok i januar 1

Poštovane kolege studenti,

Tekstove zadataka iz prethodnih rokova (predrok + januar 1) i rešenja studenata koji su ih najbolje uradili uz napomenu čije je rešenje možete naći ovde.

[KIAA2] Rešenja - Januar 1

Postovane kolege studenti,

Ovde mozete preuzeti neka resenja zadataka januar 1 iz predmeta Konstrukcija i analiza algoritama 2. Na mejl cete dobiti ostatak resenja.

[KIAA2] Rezultati januar1

Postovane kolege studenti,

Rezultate ispita iz predmeta Konstrukcija i analiza algoritama u ispitnom roku Januar 1 mozete videti ovde. Uskoro ce biti dostupna i resenja roka.

Tekući kursevi