Све вести

Први домаћи из ОТРКМ

Обавештење студентима 4М

Прве недеље неће се одржати вежбе из Опште теорије релативности и космолошких модела због обавеза студената. Биће надокнаде. Замолио бих студенте који слушају Одабрана поглавља анализе код професора Јоцића да се договоре са њим да се термин вежби не одржава у исто време као и вежбе из ОТРКМ, јер су то различити изборни блокови, а ОТКРМ је практично једини предмет за који се изводи настава у одговарајућем изборном блоку (и на том курсу се бодује присуство). Обавезе на курсу ОТРКМ можете видети на страници тог предмета.  Што се тиче курса Механика континуума нека се јаве на мој мејл или преко друштвене мреже сви студенти(и они са нижих година, пошто је могуће да има и таквих) који желе да слушају тај курс, јер видим да има заинтересованих да би утврдили број. Ако вас има више од 5, предложен термин је учионица 710 у среду од 14-16h предавања, 16-18h вежбе. Обавезно пријавите код Бобана испит у року две недеље, да бисте били на Хипатији. Поздрав.

детаљније >>

ОПА-фебруарски рок, термин за усмени

Термин за усмени је 19.02.2016 у 15 часова. Најавити се професору мејлом. Највероватније ће бити још један термин.

ОПА-фебруарски рок

ОПА-јануарски рок

Резултати и термин за усмени испит - Одабрана поглавља астрономије, јануарски рок

Макисмалан број поена 55. Увид у радове сутра у 13h, кабинет 809. Резултати

Резултати из РМ1 предрок

Владимир Ђошовић   93

Јелена Малешевић 62

ОПА - Филмови

Од следеће недеље се на вежбама из ОПА гледају филмови :) . Поздрав свима ВЈ.

Текући курсеви