[Анализа 2] Енастава - материјали и консултације
23. Март, 2020

Драги студенти,

Вежбе из Анализе 2 за РЛ смер (заједничке ће бити код сва три асистента: др Златка Лазовића, Петра Стојчића и мене) су постављане на платформу Енастава. Детаљна упутства добили сте путем мејла који вам је званичан на Хипатији. Тамо поред материјала постоје и два форума, па бих волео да их користите у што већој мери. Студенти приступају курсу помоћу шифре коју су добили на мејл, уколико неко не успе, нека ми се обрати. Што се тиче консултација, као што сам најавио, уколико имате било шта нејасно, јавите ми се мејлом у среду, па ћу вам послати детаље (користићемо зум, скајп или дискорд вероватно) и време консултација, које ће бити четвртком, вероватно од 11 и 30 или 12 часова. Позивам све студенте који су код мене распоређени на Хипатији, као и оне који су долазили код мене на вежбе да ми се обрате уколико имају било коју недоумицу путем мејла или Енаставе.

Желим вам све најбоље! Будите одговорни!

Срдачан поздрав,

Срђан Стефановић

(опционо)

(неће бити прикаѕано)

(Кликните на слику ако не можете да прочитате!)
CAPTCHA!

Текући курсеви