Све вести

[TМИ] Прелиминарни резултати колоквијума за Р и Л смер

Збирни резултати колоквијума из Теорије мере и интеграције за Л смер налазе се овде, док их за Р смер можете погледати овде. Задатке са другог колоквијума можете видети овде.

Увид је у недељу у 17 часова. Обавезно је претходно најавити се мејлом.

[Анализа 2 - 2Р2] Прелиминарни резултати другог колоквијума

Драги студенти,

Резултате другог колоквијума из Анализе 2 за студенте који слушају код професора Кечкића можете видети овде. Увид у радове је у петак у 12 часова у кабинету 834. Претходно се обавезно најавити мејлом.

[Анализа 2 и ТМИ] Консултације

Драги студенти,

Консултације из Анализе 2 ће бити одржане у четвртак 30.5. у 18 часова у кабинету 834.

Консултације из Теорије мере и интеграције биће одржане у петак 31.5. у 16 часова у кабинету 834.

Молим вас да се претходно најавите мејлом.

[Анализа 2] Други колоквијум

Драги студенти,

Подсећам вас да ће се по договору други колоквијум из Анализе 2 одржати у петак, 31. маја у 17 часова на Тргу. Ускоро ће бити постављена анкета како бисмо имали увид у оквирни број студената који ће изаћи.

детаљније >>

[ТМИ] Надокнада термина изгубљеног због консултације

Подсећам вас да ћемо сутра у Јагићевој од 10-12 надокнадити термине које су обе групе искористиле за надокнаду.

[ТМИ] Промена локације сутра

Драги студенти,

Због конференције која се сутра одржава у Јагићевој, часови из Теорије мере и интеграције биће одржани у Н салама у учионици Н251 у истом термину (од 12-14 и од 14-16 часова).

[TМИ] Други колоквијум

Други колоквијум из Теорије мере и интеграције ће се одржати у недељу 2. јуна са почетком у 9 часова у Н салама. Трајаће до 11:15.

[ТМИ - Р смер] Резултати првог колоквијума

Резултате првог колоквијума из Теорије мере и интеграције за Р смер можете видети овде. Увид у радове је сутра од 11:00-12:15, односно у паузама између часова (који су од 12:15-16:00) у Јагићевој. Ко жели да дође у 11, молим да се најави мејлом.

Текући курсеви