Све вести

[Анализа 2] Резултати првог поправка другог колоквијума

Драги студенти,

Резултате првог поправка другог колоквијума из Анализе 2 можете видети овде. Збирне резултате свих досадашњих одржаних колоквијума можете видети овде.

Увид у радове ће бити сутра, 9.7. у 17 часова на Тргу у кабинету 834. Обавезно је претходно најавити се мејлом.

[TМИ] Резултати рока јун2

Драги студенти,

Резултате у испитном року јун 2 из Теорије мере и интеграције можете видети овде, док задатке са испита можете видети овде.

Увид у радове је у понедељак, 13:30 у кабинету 834. Обавезно је претходно најавити се мејлом.

[ТМИ] Резултати рока јун 1

Драги студенти,

Резултате испитног рока јун 1 из Теорије мере и интеграције можете видети овде. Увид у радове одржаће се сутра у 19:30 у кабинету 834. Обавезно се претходно најавити мејлом.

[Анализа 2] Резултати првог поправка првог колоквијума

Драги студенти,

Резултате првог поправка првог колоквијума можете видети овде, док се задаци налазе овде. Збирне резултате свих студената који су положили неки од колоквијума налазе се овде.

Увид у радове ће бити одржан у среду, 19.6. у 19 часова у кабинету 834. Претходно се обавезно најавити мејлом.

[TМИ] Прелиминарни резултати колоквијума за Р и Л смер

Збирни резултати колоквијума из Теорије мере и интеграције за Л смер налазе се овде, док их за Р смер можете погледати овде. Задатке са другог колоквијума можете видети овде.

Увид је у недељу у 17 часова. Обавезно је претходно најавити се мејлом.

[Анализа 2 - 2Р2] Прелиминарни резултати другог колоквијума

Драги студенти,

Резултате другог колоквијума из Анализе 2 за студенте који слушају код професора Кечкића можете видети овде. Увид у радове је у петак у 12 часова у кабинету 834. Претходно се обавезно најавити мејлом.

[Анализа 2 и ТМИ] Консултације

Драги студенти,

Консултације из Анализе 2 ће бити одржане у четвртак 30.5. у 18 часова у кабинету 834.

Консултације из Теорије мере и интеграције биће одржане у петак 31.5. у 16 часова у кабинету 834.

Молим вас да се претходно најавите мејлом.

[Анализа 2] Други колоквијум

Драги студенти,

Подсећам вас да ће се по договору други колоквијум из Анализе 2 одржати у петак, 31. маја у 17 часова на Тргу. Ускоро ће бити постављена анкета како бисмо имали увид у оквирни број студената који ће изаћи.

Текући курсеви