Све вести

[ТМИ] Консултације за први колоквијум

Консултације из Теорије мере и интеграције одржаћу у два термина:

-четвртак, 18.4. у 11 часова у Јагићевој

-петак, 18.4. у 14 часова на Тргу (кабинет 834)

[ТМИ] Термин првог колоквијума

Термин првог колоквијума из Теорије мере и интеграције је 21. април у 17 часова (учионицу ћу накнадно саопштити). На анкети се огромна већина изјаснила за овај термин (видети наставак), па боље да га што пре саопштим.

Резултати анкете

детаљније >>

[ТМИ] Анкета за термин првог колоквијума

Драги студенти,

Анкета се налази на линку https://forms.gle/8J96rx1FCkpsoSMo7. Траје до 28.3. након чега су саопштити термин првог колоквијума. Молим вас да је попуне сви који планирају да изађу на први колоквијум.

[Анализа 2] Резултати другог колоквијума

Резултате првог колоквијума из Анализе 2 можете видети овде. Увид ће се одржати у термину првог часа (код мене) у другом семестру.

[Анализа 2] Консултације

Консултације из Анализе 2 биће одржане у петак, 9.2. са почетком у 11:30 у Н салама. Молим све заинтересоване студенте да ми се претходно најаве мејлом.

[ТМИ] Резултати рока јануар ПС

Резултате испита из Теорије мере и интеграције у року јануар ПС за студенте Р и Л смера можете видети овде. Увид у радове је у петак, 26.1. у 14 часова у кабинету 834 на Тргу. Најавити се мејлом.

[Анализа 2] Друга надокнада

Надокнада другог двочаса из Анализе 2 одржаће се у среду 15.11. од 13-15 часова у учионици 406.

[Анализа 2] Надокнада

Сутра од 12-14 часова у учионици ЈАГ2 одржаће се надокнада вежби из Анализе 2 за ове групе смера 2Р2. Наредне недеље се неће одржавати часови вежби.

Текући курсеви