Sve vesti

[PPJ] - otkazivanje časova vežbi

Poštovane kolege, časovi vežbi zakazani za 18.12.2023. neće biti održani. Otkazani čas bi trebalo nadoknaditi. Predlažem da nadoknadu časova vežbi za ovu nedelju održimo u subotu 23.12.2023. Molim da mi se neko od studenata javi u ime grupe 3I1 kako bi mi potvrdili da li im predloženi termin za nadoknadu odgovara.

detaljnije >>

[PPJ] - otkazivanje časova vežbi za narednu nedelju

Poštovane kolege, kao što sam Vam već najavio,  časovi vežbi zakazani za ponedeljak 04.12.2023. neće biti održani. Naredni čas vežbi će se održati u ponedeljak 11.12.2023. po rasporedu časova.

detaljnije >>

[URBP] - otkazivanje časova vežbi za ovu nedelju

Poštovane kolege, časovi vežbi zakazani za petak 01.12.2023. neće biti održani. Naredni čas vežbi održaće se sledećeg petka 08.12.2023. po rasporedu časova.

[P2] Otkazivanje časova vežbi u ovoj nedelji

Ovonedeljni čas vežbi (utorak 18.4.) neće biti održan. Predlog je da nadoknadu održimo u subotu 18.4. u nekom pristojnom terminu.

Molim nekog od studenata da mi putem mejla potvrdi da li i ostalim studentima odgovara predloženi termin za nadoknadu.

[P2] Nadoknada časova

Nadoknada za četvrtu nedelju nastave vežbi će se održati sutra 7.4.2023 u 13:00h u učionici JAG2.

[P2] Otkazivanje časova vežbi u ovoj nedelji

Časovi vežbi ove nedelje neće biti održani. O nadoknadi časova ćemo se naknadno dogovoriti.

[P2] Vežbe u prvoj nedelji prolećnog semestra

Časovi vežbi u prvoj nedelji semestra nisu održani zarad sinhronizacije izvođenja nastave.

Prvi zvaničan ćas održaće se u utorak 21.2.2023 po rasporedu časova.

[URBP] Rezultati praktičnog dela ispita

Rezultate praktičnog dela ispita na zadacima od 1. do 4. možete pronaći ovde.

Tekući kursevi