Sve vesti

ТА ЈУН 2 - термини усменог испита

Теорија алгоритама ЈУН 2

1. термин: субота 6. 7. 2024. у 10.00 (Студ. трг);

2. термин: понедељак 22. 7. 2024. (Студ. трг)

Због већег броја студената који су стекли услов да полажу усмени испит 22. јула, полагање ће бити организовано у две групе:

9.00h – студенти са непарним бројем индекса;

12.00h – студенти са парним бројем индекса.

НАПОМЕНЕ: Испитни списак за јун 2 је привремено закључан да би студенти који су испит положили у првом термину могли да добију уверења о дипломирању. Списак ће бити ажуриран после 22. јула.

Испит мора бити пријављен у року у коме се планира полагање усменог.

Писмени положени у роковима јун 1 и јун 2 (као и у предроку за ТА) не важе у септембру.

МНМР јун

МНМР јун - резултати

Увид у радове и упис оцена биће одржани у петак 21. 6. 2024. у 13.00 у кабинету 812.

Да би оцена стечена током семестра или у предроку била закључена неопходно је да испит буде пријављен у званичном испитном року.

У сваком испитном року, осим у последњем року у школској 2023/24, оцена ће бити уписана само студентима који

• пријаве испит у том року и
  • дођу у термину заказаном за упис оцена или, у случају спречености, јаве мејлом да желе да им оцена буде закључена у том испитном року. Мејл мора бити послат са званичног налога. Оцена 10 ће бити закључена свима који су остварили довољан број поена и пријавили испит.

У супротном, оцена неће бити уписана и подразумеваће се да студент жели да поправи стечени број поена у неком од наредних рокова.

UML 1o1/1o2 JUN

1o1 - Резултати јун

1о2 - Резултати јун

Писмени део испита су положили студенти који имају најмање 31 поен (Тест1+Тест2+ЈАН1)

Термин усменог испита: петак 21. 6. 2024. у 10.00 (Студ. трг)

Положен писмени у јунском року не важи у септембру.

Tekući kursevi