Испитна питања

Почев од 06. 12. до краја зимског семестра, у терминима предавања (четвртком од 12.15h):

• биће организована консултативна настава (о читавом градиву) и
  • полагање (дела) усменог испита у складу датим списком испитних питања.

У сваком термину студент може полагати један део, два дела или сва три дела градива, по сопственом избору. Није потребна претходна пријава. Неопходно је на полагање донети индекс или личну карту.

Студенти који писмени део испита из Теорије израчунљивости положе преко колоквијума усмени могу полагати у три термина: (1) само у једном од рокова јануар 1 или јануар 2, не у оба, (2) у јуну и (3) у септембру.

Усмени део испита у јануару 1 биће одржан у четвртак 31. 01. 2019. у 16h. Студенти који писмени део испита из Теорије израчунљивости положе у Јануару 1, усмени могу полагати у једном од термина заказаних за јануар 1 или јануар 2, али не у оба. Положен писмени у роковима јануар 1 или јануар 2 не важи у јуну или септембру.

Усмени део испита у јануару 2 биће накнадно заказан. Највероватније ће бити одржан током последњег викенда у фебруару.

Tekući kursevi