Обавештење о часовима предавања и вежби из ДЈБ (ВЛН)
20. Март, 2020

Током трајања ванредног стања настава из курса Диференцијалне једначине Б биће организована коришћењем Zoom платформе (апликације за интерактивне часове). Часови предавања и вежби биће у терминима предвиђеним распоредом часова. Сви студенти В, Л и Н смера који су заинтересовани да прате овакав вид наставе треба да се путем имејла мени пријаве (најкасније до 10 часова у понедељак 23.3.2020.). Студенти Н и Л смера могу да прате и часове вежби које ћу држати (Душан неће држати интерактивне часове и сагласили смо се да можете пратити часове које ћу ја држати).  Сви пријављени студенти добиће имејл у понедељак (око 11 часова) са упутством и материјалом.

С обзиром на то да је овакав начин одржавања наставе у почетној фази може доћи до измена "у ходу" и отварања нових опција за учење на даљину. Обавештења о свему што се буде дешавало биће благовремено објављена на овој страници.

(опционо)

(неће бити прикаѕано)

(Кликните на слику ако не можете да прочитате!)
CAPTCHA!

Текући курсеви