Sve vesti

UOAR1 - SEPT 2, rezultati

Ovde možete pogledati rezultate ispita u roku sept2. Za žalbe poslati mejl do 24. septembra u podne.

UOAR1 - SEPT 2, lokacija ispita

Ispit će biti održan u učionici 821.

UOAR1 - Prijava za ispit u ispitnom roku Septembar 2

Molim studente koji žele da polažu ispit u ispitnom roku Septembar 2 da se prijave na linku.

Molimo Vas da se ne prijavljujete po automatizmu, već samo ako zaista planirate da izadjete na ispit. Ako ste se prijavili pa ipak odustanete, molim Vas da mi javite.

Prijavljivanje je moguce do 15.09. u 10h.

UOAR1 - SEPT 1, lokacija ispita

Ispit će biti održan na Trgu.

UOAR1 - Prijava za ispit u ispitnom roku Septembar 1

Molim studente koji žele da polažu ispit u ispitnom roku Septembar 1 da se prijave na linku.

Prijavljivanje je moguce do 30.08. u 10h.

Nakon toga će biti objavljen raspored sedenja.

UOAR1 - JUN 2, rezultati

Ovde možete pogledati rezultate juna 2. Za žalbe poslati mejl do 28. juna u podne.

UOAR1 - JUN 2, lokacija ispita

Ispit ce biti odrzan u N salama u ucionici 102 (na prizemlju, odmah desno od ulaza).

UOAR1 - Prijava za ispit u ispitnom roku JUN 2

Molim studente koji žele da polažu ispit u ispitnom roku JUN 2 da se prijave na linku.

Ako ste se prijavili pa ipak odustanete od izlaska, molim Vas da mi javite.

Prijava će biti moguća do 20.06.2021. u 23:59.

Nakon toga ćete dobiti raspored sedenja.

Tekući kursevi