Геометрија 5 - поправни колоквијум
04. Јун, 2023

Драге колеге,

Као што вас је обавестио професор на предавањима, имате још само једну прилику да поправите или по први пут испуните предиспитне обавезе из Геометрије 5, односно колоквијум, а да бисте је искористили неопходно је пријављивање мени путем мејла закључно са 4.6.2023. као што пише на професоровој страници.

Како ми је стигло више мејлова са питањима о поправном колоквијуму, у наставку су појашњења.

Студенти који су радили колоквијум у мају, остварили праг од минимум 10 поена и задовољни су својим резултатима, могу изаћи на писмени део испита у било ком испитном року у ком се може полагати Геометрија 5, ако су пријавили испит путем Хипатије.

Студенти који нису радили колоквијум у мају или нису остварили минимум 10 поена, као и они који нису задовољни резултатима колоквијума у мају, имају само у испитном року Јун 1 могућност да надокнаде те предиспитне поене (онима који су положили колоквијум а раде га опет се претходни резултат поништава ма какав био нови број поена) тако што ће уместо писменог дела испита радити колоквијум. Студенти који не остваре бар 10 поена на предиспитним обавезама немају право да полажу писмени део испита у току целе школске године.

Срдачан поздрав,

Катарина Лукић

(опционо)

(неће бити прикаѕано)

(Кликните на слику ако не можете да прочитате!)
CAPTCHA!

Текући курсеви