Све вести

Геометрија 2 / Основи геометрије - резултати писменог дела испита у Јануару 2

Резултати за студенте којима се курс у Хипатији зове Геометрија 2

Резултати за студенте којима се курс у Хипатији зове Основи геометрије

Студенти који имају 22 или више поена од 60 су положили писмени део испита Геометрија 2 и квалификовали су се за усмени део испита (више информација је на факултетској страници др Мирославе Антић). Термин увида у радове може бити у суботу 10. фебруара 2024. године у 8:15 ујутру у кабинету 839, али неопходно је најавити се путем мејла katarina.lukic@matf.bg.ac.rs што пре (а најкасније до петка у 23:00).

Честитам свим колегама који су положили писмени део испита! Посебно похваљујем колегу Бориса Станковића који је најбоље урадио писмени део испита.

Геометрија 2 / Основи геометрије - резултати писменог у испитном року Јануар 1

Резултати за студенте којима се курс у Хипатији зове Геометрија 2

Резултати за студенте којима се курс у Хипатији зове Основи геометрије

Студенти који имају 22 или више поена од 60 су положили писмени део испита Геометрија 2 и квалификовали су се за усмени део испита (више информација је на факултетској страници др Мирославе Антић). Термин увида у радове може бити у понедељак 22. јануара 2024. године у 8:15 ујутру у кабинету 839, али неопходно је најавити се путем мејла katarina.lukic@matf.bg.ac.rs што пре (а најкасније до недеље у 13 часова).

Честитам свим колегама који су положили писмени део испита! Посебно похваљујем колегу Милана Гелића који је најбоље урадио писмени део испита.

Геометрија 5 - резултати писменог у Септембру 2

Резултати

Студенти који имају 20 или више поена су положили писмени део испита Геометрија 5 и квалификовали су се за усмени део испита (више информација је на професоровом сајту). Заинтересовани за увид у радове могу се јавити путем мејла katarina.lukic@matf.bg.ac.rs што пре, а најкасније до среде у 14 часова. Честитам свима јер сте сви положили писмени део испита, а посебно похваљујем колеге Петра Милосављевића и Ђорђа Петровића на одлично урађеном писменом делу испита.

Геометрија 2 Септембар 1 2023 - резултати

Резултати

Студенти који имају 22 или више поена од 60 су положили писмени део испита Геометрија 2 и квалификовали су се за усмени део испита (више информација је на факултетској страници др Мирославе Антић). Термин увида у радове може бити 7. септембра 2023. године у 12:15 у кабинету 839, али неопходно је најавити се путем мејла katarina.lukic@matf.bg.ac.rs што пре (а најкасније до среде у 13 часова). Колега Милош Бркић је распоређен код колеге Милоша Ђорића (освојио је 13 поена).

Честитам свим колегама који су положили писмени део испита. Посебно похваљујем колегу Ђорђа Петровића који је најбоље урадио писмени део испита.

Геометрија 5 - резултати писменог дела испита у Септембру 1

Резултати

Студенти који имају 20 или више поена су положили писмени део испита Геометрија 5 и квалификовали су се за усмени део испита (више информација је на професоровом сајту). Заинтересовани за увид у радове могу се јавити ради договора око термина путем мејла katarina.lukic@matf.bg.ac.rs што пре, а најкасније до суботе у 14 часова. Честитам свима јер сте сви положили писмени део испита, а посебно похваљујем колеге Луку Хаџи Јорданова, Марка Тошића, Милоша Милићева и Луку Петковића на показаном знању и одлично урађеном писменом делу испита.

Геометрија 5 Јун 2 2023 - резултати писменог

Резултати

Студенти који имају 20 или више поена су положили писмени део испита Геометрија 5 и квалификовали су се за усмени део испита (више информација је на професоровом сајту). Заинтересовани за увид у радове могу се јавити путем мејла katarina_lukic@matf.bg.ac.rs што пре, а најкасније до суботе у 8 часова ујутру. Честитам свима који су положили, а посебно колеги Страхињи Гвоздићу на одлично урађеном писменом делу испита.

Геометрија 2 - резултати писменог у испитном року Јун 1 2023

Резултати

Студенти који имају 22 или више поена од 60 су положили писмени део испита Геометрија 2 и квалификовали су се за усмени део испита (више информација је на факултетској страници др Мирославе Антић). Термин увида у радове може бити 14. јуна 2023. године, али неопходно је најавити се путем мејла katarina.lukic@matf.bg.ac.rs што пре (а најкасније до недеље у 15 часова, а потом редовно пратити мејл).

Честитам свим колегама који су положили писмени део испита. Посебно похваљујем колегиницу Иву Крстић која је најбоље урадила писмени део испита.

Геометрија 5 Јун 1 2023 - резултати писменог

Резултати

Студенти који имају 20 или више поена су положили писмени део испита Геометрија 5 и квалификовали су се за усмени део испита (више информација је на професоровом сајту, а представник групе треба да се јави професору са предлогом термина за усмени део испита у периоду од 15. јуна до 22. јуна). Термин увида у радове може бити у петак 9. јуна 2023. године у 16:15 у кабинету 839, али неопходно је најавити се путем мејла katarina_lukic@matf.bg.ac.rs што пре, а најкасније до среде у 17 часова. Честитам колегама Луки Плавшићу, Павлу Касому и Урошу Динићу на одлично урађеном писменом делу испита.

Текући курсеви