Геометрија 1 - резултати у испитном року Јун 1 2022
15. Јун, 2022

Резултати за студенте са студијског програма из 2009.  и 2015. године.

Студенти који имају 50 или више поена од 100 поена на писменом делу испита су положили писмени део испита Геометрија 1, квалификовали су се за усмени део испита и за њих је у табели израчунат број поена од 70 поена колико су укупно остварили на практикуму (п) и писменом испиту (и) по формули п+(70-п)/100*и. Термин увида у радове може бити у четвртак 16. јуна 2022. године у 12:50 у кабинету 839, али неопходно је најавити се путем мејла katarina_lukic@matf.bg.ac.rs што пре (а најкасније до четвртка у 9 часова ујутру).

Браво за колеге Петра Самарџића и Страхињу Гвоздића који су одлично урадили писмени део испита, а честитам и колегама Ани Вучићевић, Ангелини Димитријевић, Софији Јеремић, Соњи Мијаиловић, Вањи Перовић и Александру Максимовићу на успешно положеном писменом делу испита!

(опционо)

(неће бити прикаѕано)

(Кликните на слику ако не можете да прочитате!)
CAPTCHA!

Текући курсеви