Све вести

[КФ] Термин усменог испита

Усмени испит из КФ код професора Миљана Кнежевића ће бити у четвртак у 13ч. Срећно!

[Анализа 1] Резултати у испитном року Јун 2

Резултате писменог испита из Анализе 1 за групу 1и2б можете видети овде, за групу 1и2в овде, а за групу 1и1а овде.

Задатке са писменог испита можете видети овде, а њихова решења овде.

Услов за излазак на усмени део испита остварили су сви студенти који имају бар 30 бодова на писменом делу испита (сви изнад црвене линије).

Увид у радове ће бити одржан у петак, 28. јуна у 10ч у просторијама факултета на Студентском тргу. За увид се обавезно најавити мејлом, најкасније до четвртка, 27. јуна до 20ч.

[КА, КФ] Резултати у испитном року Јун 1

Резултате испита из Комплексне анализе (В смер) можете видети овде, док резултате испита из Комплексних функција (Р смер) можете видети овде.

Напомена (за КА): Тамо где су колоне за 1. и 2. задатак спојене, узети су резултати са првог колоквијума (односно бољи резултат).

Увид у радове је у петак, 14. јуна у 10 часова у просторијама факултета на Студентском тргу. Обавезно се претходно најавити мејлом, најкасније до петка, 14. јуна до 8 часова.

[Анализа 1] Резултати у испитном року Јун 1

Резултате писменог испита из Анализе 1 за групу 1и2б можете видети овде, за групу 1и2в овде, а за групу 1и1б овде.

Задатке са писменог испита можете видети овде, а њихова решења овде.

Увид у радове ће бити одржан у петак, 7. јуна у 13ч у просторијама факултета на Студентском тргу. За увид се обавезно најавити мејлом, најкасније до четвртка, 6. јуна до 20ч.

[ЕМ] Резултати у испитном року Јун 1

Резултате испита из Елементарне математике за ток 1о3 можете видети овде.

За увид се јавити мејлом најкасније до среде, 5. јуна до 11 часова.

[КА] Термин усменог

Усмени код професора Владимира Божина ће се одржати у суботу, 2. марта са почетком у 10 часова, као и у суботу, 16. марта такође са почетком у 10 часова.

[КА, КФ] Резултати у испитном року Јануар 2

Резултате испита из Комплексне анализе (В смер) можете видети овде, док резултате испита из Комплексних функција (Р смер) можете видети овде.

Увид у радове је у понедељак, 12. фебруара у 13 часова у просторијама факултета на Студентском тргу. Обавезно се претходно најавити мејлом, најкасније до понедељка, 12. фебруара до 9 часова.

[КА] Термин усменог

Усмени код професора Владимира Божина ће се одржати у понедељак, 5. фебруара са почетком у 10 часова.

Текући курсеви