Све вести

Часови вежби из Анализе 2 (Р смер) у следећој недељи

Вежбе из Анализе 2 за групе 2Р11 и 2Р12 које су по распореду понедељком 16-18ч ће по договору са студентима у понедељак 25. марта бити померене за 9-11ч у учионици 406. Термини остала три двочаса вежби из Анализе 2 остају непромењени.

детаљније >>

Резултати првог колоквијума из Анализе 2 (РЛ смерови)

Резултате првог колоквијума из Анализе 2 за студенте тока 2Р1 и студенте Л смера који су радили колоквијум за Р смер и писали моје име на вежбанци можете видети овде

Први колоквијум су положили сви студенти који су остварили бар 15 бодова на њему (изнад црвене линије). Увид у радове ће бити одржан у паузама између часова вежби (16-20ч у 706) у среду 21. фебруара.

Резултати писменог испита из Анализе 2 (И смер) у Јануару 2

Резултате писменог испита из Анализе 2 у Јануару 2 можете видети овде.

Задатке са писменог испита и њихова решења можете видети овде.

Услов за излазак на усмени део испита остварили су сви студенти са бар 30 бодова на писменом делу испита (изнад црвене линије). О термину усменог испита и другим детаљима ћете се договорити са професором.

Увид у радове биће одржан у уторак 13. фебруара у 18ч у кабинету 836 у згради на Студентском тргу. Долазак на увид ми обавезно најавити мејлом.

Коначни резултати писменог испита из Анализе 2 (И смер) у Јануару 1

Коначне резултате писменог испита из Анализе 2 у Јануару 1 можете видети овде.

Задатке са писменог испита и њихова решења можете видети овде.

Услов за излазак на усмени део испита остварили су сви студенти са бар 30 бодова на писменом делу испита (изнад црвене линије). О термину усменог испита и другим детаљима ће вас накнадно обавестити професор.

Текући курсеви