Све вести

Резултати првог поправка другог колоквијума из Анализе 2 (Р смер)

Резултате првог поправка другог колоквијума из Анализе 2 за студенте тока 2Р1 можете видети овде, а за студенте Л смера овде. Задатке са колоквијума можете видети овде.

Други колоквијум су положили сви студенти који су остварили бар 15 бодова на поправку другог колоквијума (изнад црвене линије у табели) или су већ положили други колоквијум у регуларном термину (мају). Услов за излазак на усмени испит су испунили сви студенти који су положили оба колоквијума појединачно и у збиру остварили бар 50 бодова (означени зеленом бојом). Детаље о усменом испиту можете наћи на страници професорке Биљане Вујошевић.

Увид у радове за све студенте ће бити одржан у суботу 6. јула у 15ч у кабинету 836 на Студентском тргу. Долазак на увид ми обавезно најавити мејлом.

Резултати писменог испита из Анализе 1 за групу 1и1б у јуну 2

Резултате писменог испита из Анализе 1 за групу 1и1б у јуну 2 можете видети овде.

Задатке са писменог испита и њихова решења можете видети овде.

Услов за излазак на усмени део испита остварили су сви студенти са бар 30 бодова на писменом делу испита (изнад црвене линије). За термин усменог испита и друге детаље о њему пратите страницу професорке Марије Микић.

Увид у радове ће бити одржан у понедељак 1. јула у 10:15 у кабинету 836 (или 843) у згради на Студентском тргу. Долазак на увид ми обавезно најавити мејлом.

Резултати писменог испита из Анализе 1 за групе 1и2а и 1и1в у јуну 2

Резултате писменог испита из Анализе 1 за групу 1и2а у јуну 2 можете видети овде, а за групу 1и1в овде.

Задатке са писменог испита и њихова решења можете видети овде.

Услов за излазак на усмени део испита остварили су сви студенти са бар 30 бодова на писменом делу испита (изнад црвене линије). Термин усменог испита и друге детаље о њему можете наћи на страницама професора.

Увид у радове ће бити одржан у петак 28. јуна у 12:15 у кабинету 836 или 843 у згради на Студентском тргу. Долазак на увид ми обавезно најавити мејлом.

Резултати групе 1и1б биће објављени у петак увече или суботу преподне.

детаљније >>

Резултати првог поправка првог колоквијума из Анализе 2 (РЛ смерови)

Резултате првог поправка првог колоквијума из Анализе 2 за студенте тока 2Р1 и студенте Л смера који су радили колоквијум за Р смер и писали моје име на вежбанци можете видети овде, а задатке са колоквијума можете видети овде.

Први колоквијум су положили сви студенти који су остварили бар 15 бодова на поправку првог колоквијума (изнад црвене линије у табели) или су већ положили први колоквијум у регуларном термину (фебруару). Услов за излазак на усмени испит су испунили сви студенти који су положили оба колоквијума појединачно и у збиру остварили бар 50 бодова (означени зеленом бојом). Детаље о усменом испиту можете наћи на страници професорке Биљане Вујошевић.

Увид у радове ће бити одржан у уторак 18. јуна у 19ч у згради у Јагићевој улици. Долазак на увид ми обавезно најавити мејлом.

Резултати писменог испита из Анализе 2 (И смер) у Јуну 1 и термин увида

Резултате писменог испита из Анализе 2 у Јуну 1 можете видети овде.

Задатке са писменог испита можете видети овде.

Услов за излазак на усмени део испита остварили су сви студенти са бар 30 бодова на писменом делу испита (изнад црвене линије). О термину усменог испита и другим детаљима ћете се договорити са професором након одржаног увида.

Увид у радове биће одржан у понедељак 17. јуна у 9:00 у кабинету 836 или 843 у згради на Студентском тргу. Долазак на увид обавезно ми најавити мејлом.

детаљније >>

Резултати писменог испита из Анализе 1 за групе 1и2а, 1и1в и део тока 1и1а1б у јуну 1

Резултате писменог испита из Анализе 1 за групу 1и2а у јуну 1 можете видети овде, за групу 1и1в овде, а за део тока 1и1а1б овде. Такође, погледајте резултате и на страници колегинице Јелене Радојевић за случај да је неки рад залутао код ње.

Задатке са писменог испита и њихова решења можете видети овде.

Увид у радове ће бити одржан у петак 7. јуна у 15:15 у кабинету 836 у згради на Студентском тргу. Долазак на увид ми обавезно најавити мејлом.

детаљније >>

Резултати другог колоквијума из Анализе 2 (РЛ смерови)

Резултате другог колоквијума из Анализе 2 за студенте тока 2Р1 и студенте Л смера који су радили колоквијум за Р смер и писали моје име на вежбанци можете видети овде. Задатке са колоквијума можете видети овде, а биће благовремено окачена и њихова решења у истом одељку.

Други колоквијум су положили сви студенти који су остварили бар 15 бодова на њему (изнад црвене линије). Услов за излазак на усмени испит су испунили сви студенти који су положили оба колоквијума појединачно и у збиру остварили бар 50 бодова (означени зеленом бојом). Детаљи о усменом испиту ће бити благовремено објављени на страници професорке Биљане Вујошевић.

Увид у радове ће бити одржан у уторак 4. јуна у 18ч у кабинету 836 у згради на Студентском тргу. Долазак на увид ми обавезно најавити мејлом.

детаљније >>

Резултати првог колоквијума из Анализе 2 (РЛ смерови)

Резултате првог колоквијума из Анализе 2 за студенте тока 2Р1 и студенте Л смера који су радили колоквијум за Р смер и писали моје име на вежбанци можете видети овде

Први колоквијум су положили сви студенти који су остварили бар 15 бодова на њему (изнад црвене линије). Увид у радове ће бити одржан у паузама између часова вежби (16-20ч у 706) у среду 21. фебруара.

Текући курсеви