Sve vesti

Марија Лазаревић: 23

Теодора Цепењор: 94

[SS 3, Hitno(!)] Odbrane

Kako je preveliki broj studenata u poslednjem danu poslao seminarske radove, to je neophodno popuniti sledeći dokument vezan za termin odbrane.

• Dokument
  • Svako je dužan da sam unese svoje ime, prezime i broj indeksa u jednom od slobodnih navedenih termina
Odbrana se održava onlajn putem Zoom aplikacije, stoga molim vas da spremite vaš računar gde su svi ovi kodovi, jer ćemo ih pokretati na odbrani.

Neke napomene:
  • Seminarske radove iz SS 3 je bilo potrebno poslati isključivo na mejl subotic[at]list.ru, a ne na fakultetski. To je čak bilo naznačeno na .pdf fajlu sa zadacima za seminarski rad.
  • Nemojte slati u istom mejlu radove iz SS3 i SS4. To su različiti predmeti i mora jasno da se vidi gde je koji.
  • Nemojte da zaboravljate da dodajete naslove na mejlovima koje šaljete. Kad se dnevno dobije po 20+ mejlova i pola njih bez naslova - nije baš udobno snalaziti se. A dodavanje naslova traje zaista par sekundi.
  • Kodove koje šaljete bi valjalo da pokrenete pre nego što pošaljete. Kad ste već imali vremena da radite seminarski skoro pola godine, onda bi bio red da konačan rezultat bude nešto provereno i ispitano više puta.

[TI] Teorija Informacija - sept2

• Tamara Gojgić - 54
  • Marko Ćosić - 71

[TI] Teorija Informacija - sept1

• Tamara Gojgić - 36 poena

[SS3 i SS4] Rokovi za seminarske radove

• Za sve sembarske rokove neophodno je da se pošalju radovi najkasnije do 18.09.2020.
  • A odbrane da se završe zaključno sa 20.09.2020.

[TI] Jun2 rezultati

• Marija Janković - 71
  • Tamara Gojgić - 32
  • Marko Ćosić - 23
  • Marija Lazarević - 17

Uvid u radove u četvrtak u 17h putem ZOOM (dakle onlajn). Obavezno najaviti uvid u radove bar 12 sati ranije.

[Statistika] Jun1 smer informatila

Ovde

Svi kojima piše 100 poena znači da su skupili 100 ili više poena na pismenom. Uvid u radove petak u 17h onlajn preko ZOOM-a. Ko hoće na uvid obavezno se javiti mejlom meni.

[TI] Teorija informacija jun1

Ana Petrović - 92