Sve vesti

Termin usmenog ispita iz UNM-a, sep2

Usmeni ispit iz UNM-a biće održan u sredu, 27. septembra sa početkom u 10 časova, na Trgu.

Termin usmenog ispita iz UNM-a, sep1

Usmeni ispit iz UNM-a biće održan u utorak 12. septembra sa početkom u 10 časova, na Trgu u sali 840.

Termin usmenog ispita iz UNM-a, jun2

Usmeni ispit iz UNM-a biće održan u ponedeljak 3. jula sa početkom u 9 časova, na Trgu u sali 840.

Termini usmenog ispita iz UNM-a

Usmeni ispit iz UNM-a će biti održan u petak 16. juna u dva termina od 9 i 12 časova po sledećem rasporedu:

UNM raspored usmenog polaganja ispita

detaljnije >>

Radno mesto u gimnaziji i/ili stručna praksa

Zainteresovani studenti za rad u Devetoj beogradskoj gimanaziji na poziciji profesora informatike, ili za obavljanje stručne prakse mogu da mi se jave mejlom.

detaljnije >>

Stručne prakse na Institutu za fiziku

Institut za fiziku je dao predlog tema za stručne prakse studenata Matematičkog fakulteta:

Zainteresovani studenti mogu da mi se jave mejlom.

Usmeni iz UNM-a, 26.1. u 10h

Usmeni ispit iz Uvoda u numeričku matematiku biće održan u četvrtak, 26. januara 2023. na Studentskom trgu sa početkom u 10 časova u sali 840.

Tekući kursevi