Пробни пријемни и припремна настава за полагање пријемног испита из математике 2023/2024

Математички факултет за будуће студенте организује часове припремне наставе за полагање пријемног испита из математике и пробни пријемни испит. Припремна настава почела је 21.1.2023. и трајаће до 10.6.2023. године.

Радује нас велики одзив будућих колега и захвални смо на указаном поверењу да управо са нама реализују припреме за полагање пријемног испита из математике.
Онлајн пријављивање за припремну наставу је завршено.

Пробни пријемни испит биће одржан 17.6.2023. године. За полагање пријемног испита се могу пријавити и будуће колеге које нису пратиле припремну наставу.

ПРИЈАВЕ ЗА ПРОБНИ ПРИЈЕМНИ СУ ОТВОРЕНЕ ДО 10.6.2023.

Пробни пријемни испит одражаће се у просторијама на четвртом и петом спрату Математичког факултета (адреса: Студентски трг 16). Испит садржи 20 задатака, а резултати ће бити објављени 24 сата након полагања. Цена полагања пробног пријемног испита је 3000 динара.

На сајту http://pripremna.matf.bg.ac.rs/ можете видети области које су обухваћене на пријемном испиту. Такође информације током целе припремне наставе биће изнова ажуриране па вас позивамо да пратите сајт.

Нажалост није могуће оставити коментар.