Анкета за студенте о вишејезичности на универзитетима Circle U. савеза

Универзитет у Београду је чланица Circle U. универзитетског савеза ( www.circle-u.eu) који, уз подршку Европске комисије, окупља 9 универзитета из: Данске, Норвешке, Немачке, Уједињеног краљевства, Белгије, Француске, Аустрије, Србије и Италије.

Један од циљева Circle U. савеза је очување разлчитих језика на универзитетима, што је од кључног значаја за студенте, јер им пружа бројне могућности на пољу општег образовања, културне сарадње, међууниверзитетске размене и развоја каријере.

Позивају се студенти Универзитета у Београду да издвоје 10-15 минута и попуне упитник за Circle U. истраживање, јер на тај начин могу да учествују у обликовању своје будућности и образовања генерација које долазе. Мишљење самих студената је суштински део Circle U. истраживања, чији резултати ће се читати широм Европе.

Упитнику се може приступити на следећем линку

https://www.circle-u.eu/news/2022/language-learning-survey.htmlU. (circle-u.eu)

или скенирањем QR кода са слике.

Нажалост није могуће оставити коментар.