Посета делегације Универзитета у Калифорнији Риверсајд Математичком факултету 22. септембра 2022.

У четвртак 22. септембра 2022. године представници Универзитета у Калифорнији Риверсајд (University of California, Riverside - UCR), проф. Марко Принчевац, проректор за међународну сарадњу, и његов асистент Jun Wang су посетили Универзитет у Београду и Математички факултет. Посета је реализована након потписивања општег споразума о сарадњи између Универзитета у Калифорнији Риверсајд и Универзитета у Београду у потписаног у јуну ове године. Споразум отвара могућност за реализацију многих заједничких активности попут студентских и наставничких размена, организацију заједничких курсева, заједничка научна истраживања, реализацију научних и образовних пројеката итд. Приликом посете, проф. Марко Принчевац и Jun Wang су уручили повељу UCR-а проф. Милошу Арсеновићу као представнику Математичког факултета.

Нажалост није могуће оставити коментар.