Сајам послова и пракси 'Math&Co.'

Студентска унија математичара „СУМА“ овог новембра организује први Сајам послова и пракси „Math&Co. - Shape your bright future“. Сајам ће се одржати 27. новембра у просторијама Математичког факултета, улица Светог Николе 39. са почетком од 11.00 часова.

Студенти и дипломци ће имати прилику да се кроз директан контакт упознају са компанијама из природно-математичких  и техничко-технолошких области, а представници компанија ће имати привилегију да препознају и одаберу најбоље студенте током одржавања панел дискусија и Company Circle-а.

Овогодишњи сајам биће доступан свима. Сајам је бесплатан и намењен је студентима који желе да сазнају нешто више о компанијама које су потврдиле учешће на сајму и тако стекну увид у тренутну потражњу тржишта, као и која су знања и вештине тренутно најпотребнија како би се дошло до запослења.

Пријаве за панел дискусије су отворене и можете их наћи на сајту:

За све додатне информације можете писати на имејл адресу: sumamatf[at]gmail.com или на Инстаграм профил [at]suma_matf.

Нажалост није могуће оставити коментар.