Отворене пријаве за Научни клуб Математичког факултета

Обавештавамо све студенте да су званично отворене пријаве за Научни клуб Математичког факултета.

У сарадњи са професорима са свих модула и научним одбором факултета, клуб је основан са циљем да студентима пружи прилику да се афирмишу у свету науке кроз разноврсне активности попут:

• писања научноистраживачких радова
  • додира са тренутним сазнањима и отвореним проблемима у областима математике, информатике и астрономије
  • интерактивних радионица и предавања
  • организације научних пројеката
  • дискусионих група и повезивања са студентима и професорима факултета
  • сарадње са еминентним научним институцијама у Србији и региону и многих других.

Научном клубу се може придружити било који студент Математичког факултета, са било ког нивоа студија. Учешће у клубу је на добровољној бази и сваки студент ће у оквиру њега бити слободан да одабере активности које га занимају и и којих би волео да буде део, као и да предложи активности и теме сходне сопственим афинитетима.

Пријаве су отворене до 13. маја, а можете се пријавити путем линка.

За сва питања можете писати на мејл parlament@alas.matf.bg.ac.rs или на Фејсбук страницу парламента.

Нажалост није могуће оставити коментар.