Обавештење о консултацијама

У периоду од 25.5.2020. до 05.6.2020. планирано је одржавање консултација између студената и наставника.
Организацију консултација треба потпуно ускладити са рестриктивним мерама о броју окупљених особа и препорукама надлежних здравствених институција.

Да би се термини консултација што равномерније распоредили и просторно и временски, пожељно је да се организују у терминима и учионицама предвиђеним распоредом часова. Да би се избегле гужве и непотребни доласци, консултације ће бити одржане само по претходном договору између наставника и студената, односно у случају да наставник унапред најави консултације.

Уколико је могуће, свакако је препоручљиво да се у наведеном периоду консултације обаве електронским путем.

Поштујући ванредне мере и препоруке које су још увек на снази процедура уласка на факултет је следећа:

За улазак у зграду на Студентском тргу 16, користи се улаз Б, где се пролази дезобаријера и мери температура свима који улазе и обавезне су маске.
По изласку из лифта на IV спрату обавезно је проћи дезобаријеру.
Студетни и сви запослени су дужни да носе маске и рукавице, молимо вас да понесете своје ако имате, због ограничених количина којима располаже факултет. Уколико не поседујете прописану заштитну опрему, можете је добити у просторијама факултета.

У ходницима постоје средства за дезинфекцију. Молимо вас да задржавање на Факултету сведете на минимум.

Сва три објекта ће бити у функцији и у свима је извршена дезинфекција комплетног простора.

Нажалост није могуће оставити коментар.