Полагање испита

Предиспитне обавезе и испитни рокови се одлажу до даљњег.

1) Укидају се предиспитне обавезе на свим предметима, почев од 15. 3. 2020. године. Уколико је било предиспитних обавеза пре увођења ванредног стања, освојени поени биће урачунати у укупан број поена.

2) У ванредним околностима, различити облици провере знања на даљину (домаћи задаци, семинарски радови, одговарајуће врсте тестова и сл.) – вредновани најмање 30, а највише 70 поена – могу бити организовани, али нису обавезни. Поени стечени на овај начин свакако ће бити укључени у укупан број поена.

3) Полагање испита биће организовано када се за то буду стекли услови, након укидања ванредног стања. Полагањем испита студент ће моћи да оствари 100 поена, односно преостали број поена ако има освојене поене на предиспитним обавезама. Уколико се завршни испит састоји из више делова, положени део испита у једном испитном року признаје се у свим наредним роковима до краја школске 2019/2020 године.

Нажалост није могуће оставити коментар.