Отворен позив Министарства младим истраживачима-студентима докторских студија за укључивање у научноистраживачки рад у акредитованим НИО, рок за пријаву 20. новембар 2019.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја отворило је Позив талентованим младим истраживачима-студентима докторских академских студија за укључивање у научноистраживачки рад у акредитованим научноистраживачким организацијама.

На овај Позив могу се пријавити млади истраживачи који имају титулу дипломирани-мастер и први пут уписану прву годину докторских академских студија за школску 2019/2020. годину на акредитованој високошколској установи у Републици Србији. Кроз овај Позив биће укључено до 100 младих истраживача.

Текст Позива, заједно са осталим обрасцима неопходним за конкурисање, може се преузети са сајта Министарства.

Рок за подношење пријаве је 20. новембар 2019. године.

Нажалост није могуће оставити коментар.