Отворен позив за пријаву на трећи Falling Walls Lab Belgrade у организацији DAAD-овог информативног центра у Београду

DAAD Информативни центар у Београду, у сарадњи са фондацијом "Konrad Adenauer", Goethe-Институтом и Универзитетом у Београду, организује трећи по реду Falling Walls Lab у Србији, иновативну платформу за представљање истраживачких пројеката у рангу научног пробоја у свим научним дисциплинама.

Falling Walls Lab је намењен студентима свих нивоа студија истраживачима. Пријаве за учешће на Falling Walls Lab Белграде се шаљу централно преко портала на www.falling-walls.com/lab до 12. маја 2019.

Сваки учесник има три минута у којима ће представити своју идеју или пројекат и убедити локални жири у иновативност своје замисли.

Победник београдског Falling Walls Lab-а као награду добија учешће у финалу Falling Walls Lab у Берлину 8. новембра, као и присуство на Falling Walls конференцији 9. новембра 2019.

Догађај ће се одржати у Goethe-Институту 9. јуна 2019. године. Учесници ће присуствовати ексклузивној и бесплатној радионици Science Communication пре самог Lab-а.

Више информација може се наћи на страници https://falling-walls.com/lab/applyold?location=11

Нажалост није могуће оставити коментар.