Отворен позив студентима докторских студија за учешће на текућим научноистраживачким пројектима МПНТР

Министарство просвете, науке и технолошког развоја отворило је други по реду Позив талентованим младим истраживачима – студентима докторских академских студија за учешће на научноистраживачким пројектима у текућем циклусу истраживања. Кроз овај позив, на текуће пројекте биће укључено до 100 младих истраживача.

На овај позив могу се пријавити млади истраживачи који имају титулу дипломирани-мастер и први пут уписану прву годину докторских академских студија за школску 2018/2019. годину на акредитованој високошколској установи у Републици Србији у 2019. години.

Текст позива са обрасцем пријаве могу се преузети на страници:

Рок за подношење пријаве је 14.12.2018. године.

Нажалост није могуће оставити коментар.