Еразмус+ недеља, 29. октобар - 2. новембар 2018.

У сусрет конкурсном року за 2019. годину, Фондација Темпус организује Еразмус+ недељу, која ће трајати у периоду од 29. октобра до 2. новембра. Том приликом ће, између осталих, бити организоване следеће активности:

* 29.10.2018. од 17h: Вебинар за студенте и младе "Како до Еразмус+ мобилности?"

* 29.10.2018. од 16h: Вебинар "ЕПАЛЕ и Еразмус+ пројекти за образовање одраслих"

* 31.10.2018. Практична сесија "Регистрација PIC броја" – 12h, Информативни Центар Фондације Темпус, Теразије 39.

* 01.11.2018. од 16h: Вебинар "Могућности за наставнике и школе у оквиру eTwinning платформе"

Посебно скрећемо пажњу на Еразмус+ инфо дан који ће бити одржан у Београду:

* 30.10.2018. Информативни дан о могућностима у оквиру Еразмус+ програма - Хотел "Метропол", Булевар краља Александра 69, Београд.

Учесницима ће бити представљене нове могућности у оквиру Еразмус+ позива за конкурсни рок за 2019. годину. Једна од учесница Националног инфо дана биће и представница аустријске Еразмус+ Националне агенције, госпођа Мартина Фридрих, која ће присутнима представити могућности у оквиру Еразмус Мундус заједничких мастер програма, укључујући и примере добре праксе, те савете за представнике високошколских установа који су заинтересовани за учешће у овој врсти пројеката.

Више информација о Еразмус+ недељи, догађајима у другим градовима у Србији, као и начину пријављивања за активности у оквиру Еразмус+ недеље могу се пронаћи на сајту Фондације Темпус.

Нажалост није могуће оставити коментар.