Сајам образовних установа из Пекинга, 15. мај 2018.

У Београду ће се 15. маја 2018 године одржати презентација и сајам образовних установа из Пекинга, у организацији Пекиншког међународног образовног центра OULU/WECO и консултантске куће BAS из Новог Сада, канцеларије у Београду.

Универзитети, колеџи и факултети из Пекинга ће представити своје образовне програме са жељом да се студенти из Србије упознају и заинтересују за начин студирања у Кини.

Сврха овог сајма је оснаживање међусобног разумевања и сарадње у области међународног образовања, као и дефинисање могућности за даљу сарадњу међу универзитетима и факултетима кроз размену студената, едукацију професора, размену наставних програма.

Представници универзитета и факултета ће овом приликом представити и могућности стипендирања наших студената, као и прилике за финансијски повољно студирање у Кини, на енглеском или кинеском језику.

Догађај ће се одржати у хотелу “Falkensteiner”, Булевар Михајла Пупина 10к, од 9:00 до 12:00 часова.

Листа институација-учесника:

1. Central University of Finance & Economics

2. China University of Political Science and Law

3. Beijing University of Chemical Technology

4. Communication University of China

5. Beijing Wuzi University

6. Beijing Institute of Petrochemical Technology

7. North China University of Technology

8. Beijing International Studies University

9. Capital University of Physical Education and Sports

10. Beijing International Arts School

11. Beijing Qiushi Vocational School

12. Beijing NO.4 Middle School Fangshan CampusBeijing, China

13. Beijing International Chinese College

Нажалост није могуће оставити коментар.