Програм вршњачке подршке, Универзитетски центар за студенте са хендикепом, пријаве од 10. до 30. априла 2018.

Универзитетски центар за студенте са хендикепом позива студенте и студенткиње да се пријаве за учешће у програму вршњачке подршке. Прикључите се програму вршњачке подршке и подржите колеге и колегинице са хендикепом у испуњавању њихових академских обавеза.

Уколико желите да учествујете у прилагођавању литературе, прикупљању бележака, сналажењу на факултету или другим академским обавезама, пишите нам на: ucsh@rect.bg.ac.rs

Програм вршњачке подршке организује се за студенте и студенткиње са хендикепом који студирају на неком од факултета Универзитета у Београду.

Пријаве су отворене од 10. до 30. априла 2018. године.

Студенти који успешно заврше програм, имаће подршку Универзитетског центра за студенте са хендикепом при вредновању свог ангажовања као ваннаставне активности (при стицању додатних ЕСПБ бодова).

Радујемо се заједничкој сарадњи!

Нажалост није могуће оставити коментар.