Конкурс УБ за доделу награда за најбољи научноистраживачки и стручни рад студената у 2017. години

Универзитет у Београду сваке године награђује по један најбољи научно- истраживачки и стручни рад студената из сваке групације факултета, израђен у претходној календарској години. На седници Сената 17. јануара 2018, донета је одлука о расписивању конкурса за доделу награда за најбољи научноистраживачки и стручни рад студената за 2017. годину.

Текст конкурса

Правилник о награђивању студената може се наћи на страни

Рок за пријаву радова је је утврђен Конкурсом (15. март 2018.), а рок за достављање пријављених радова је 30. март 2018. Напомињемо да су рокови измењени на седници Сената у односу на рокове из Правилника.

Писмени, дипломски, семинарски и други студентски радови који представљају наставну обавезу, не могу се подносити на конкурс. Награђени радови се штампају у посебном зборнику, чији је уредник проректор за науку и објављују се на интернет страници Универзитета.

Молимо заинтересоване студенте да радове, у штампаној и електронској верзији, пошаљу проф. др Зорици Станимировић (zoricast[at]matf.bg.ac.rs) најкасније до 10. марта 2017.

Евентуална питања у вези са конкурсом могу се послати на zoricast[at]matf.bg.ac.rs

Нажалост није могуће оставити коментар.