-Каријерно ћаскање- у Научнотехнолошком парку Београд, 13.12.2017.

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду организује „Каријерно ћаскање“ – догађај умрежавања са професионалцима који раде у области иновација и желе да поделе своја искуства младим колегама.

Овај догађај је замишљен као неформално дружење намењено студентима завршних година и дипломцима различитих факултета Универзитета у Београду који имају жељу да се у опуштеној атмосфери, уз кафу, упознају са представницима компанија чланица Научнотехнолошког парка које развијају иновације у области информационих технологија и других сродних области.

„Каријерно ћаскање“ ће се одржати 13. 12. 2017. године са почетком у 16 часова у Бусинесс цафе-у Научно-технолошког парка Београд, који се налази на Звездари (улица Вељка Дугошевића 54).

Молимо све заинтересоване да се пријаве попуњавањем кратког формулара: https://skr.rs/Tqo најкасније до 10. децембра 2017. године у поноћ.

Студенти чије пријаве буду прихваћене биће обавештени о детаљима посете.

Каријерно ћаскање

Нажалост није могуће оставити коментар.