Pripremna nastava 2018/2019. - Univerzitet u Beogradu Matematicki fakultet

Припремна настава 2018/2019.

НОВИ ЦИКЛУС ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ

Због повећаног интересовања Математички факултет организује нови циклус припремне наставе за полагање пријемног испита. Други циклус припремне наставе биће организован уколико се пријави довољан број кандидата за формирање нових група.

- Програм и термини одржавања

Настава ће се одвијати викендом (суботама), почевши од 24. фебруара 2018. године, у просторијама зграде на Студентском тргу 16, у групама од 20 до 25 полазника. Укупан фонд часова је 45 и укључује све области предвиђене програмом пријемног испита, као и пробни пријемни испит.

Тачно време одржавања припремне наставе, као и распоред по групама, биће истакнути по завршетку пријава полазника.

- Пријаве полазника

Пријављивање траје до 20.2.2018. попуњавањем података у онлајн формулару на сајту припремне наставе.

Пријаве полазника, програм и термини одржавања наставе, као и цена и упутство о начину плаћања налазе се на сајту:

• MARINA
  • 07. Децембар, 2017

Поштовани,

Знамо да је рок за пријаву истекао, али да ли постоји могућно за пријаву нових кандидтата за припреме.

• Sanja
  • 13. Децембар, 2017

@Marina

Naravno Marina.

Сви кандидати који желе накнадно да се прикључе припремној настави, коју организује Математички факултет, потребно је да пошаљу e-mail на адресу marijam@matf.bg.ac.rs . Потребно је нагласити да се ради о пријави за накнадно прикључивање припремној настави. Том приликом је обавезно оставити контакт телефон. Даље информације о припремној настави кандидати ће добити путем e-mail-a, као одговор на њихову пријаву. Цена припремне наставе биће умањена за износ од 1.800 динара по термину којем кандидат није присуствовао.

Поштовани,
Да ли и даље постоји могућност накнадне пријаве за припремну наставу?

Оставите ваш коментар:

(опционо)