Пробни пријемни испит на Математичком факултету, упис у школску 2017/2018. годину

Резултати пробног пријемног испита

Математички факултет и ове године организује пробни пријемни испит за све заинтересоване.

Пробни пријемни испит одржаће се у суботу 10. јуна 2017. године у 10 сати у просторијама зграде  на Студентском тргу 16.

Сви пријављени за полагање ППИ 2017. треба да дођу најкасније у 9:45 на место одржавања ППИ.

Факултет ће уважити пријаве оних кандидата који су се благовремено пријавили путем онлајн пријаве на наведеном линку до 08.06.2017. године.

Онлајн пријављивање

На пробни пријемни испит потребно је понети само оловку, гумицу, личну карту и доказ о уплати  (уплатницу).

Пример попуњене уплатнице

Кандидати који похађају припремну наставу не плаћају накнаду за полагање пријемног испита и не треба да попуњавају онлајн пријаву, али морају измирити све заостале финансијске обавезе како би могли приступити полагању ППИ 2017.

Цена пробног пријемног испита је 2000,00 динара и уплате се врше закључно са 08.06.2017.

Нажалост није могуће оставити коментар.